Baza Nurkowa "Zamek" w Łagowaie

PL DE ENWspółpraca

Orka


 

OfertaKURSY I PROGRAMY:

1) Discover Scuba Diving (min. wiek 10 lat) Spróbuj nurkowania pierwszy raz! Jednorazowe zejście pod wodę i zapoznanie się z niezwykłym światem podwodnym

2) Snorkeling (bez ograniczeń wiekowych) pływanie po powierzchni w ABC lub z zestawem powietrznym bez system balastowego

3) Skin Diving (min. wiek 8 lat; nie tylko dla dzieci) ABC + jacket, ew. skafander + balast

4) Bubblemaker (dla dzieci; min. wiek 8 lat)

5) Seal Team (min. wiek 8 lat; dla dzieci)

6) Scuba Review (min. wiek 10 lat) celem tego programu jest odświeżenie wiedzy i umiejętności

7) Discover Local Diving (min. wiek 10 lat) odkrywanie miejscowych warunków, lokalnego środowiska wodnego

8) Kurs EFR – kurs pierwszej pomocy 

 

 

 

Szkolimy w systemie PADI, który zapewnia szerokie możliwości w rozwijaniu swej pasji nurkowej. Każdy zainteresowany znajdzie odpowiedni program dla siebie. Oferujemy kursy na:


Stopień podstawowy:

To początek drogi w poważnej edukacji nurkowej. W trakcie tego szkolenia zdobędziesz podstawową wiedzę na temat nurkowania i nabędziesz umiejętności, które pozwolą Ci, po otrzymaniu certyfikatu, na samodzielne planowanie i wykonywanie nurkowań z partnerem

PADI OWD

SSI OWD

CMAS P1

 

Stopień zaawansowany:

Jesteś już nurkiem. Masz podstawową wiedzę o środowisku wodnym, pozwala Ci ona na swobodne i bezpieczne nurkowanie. Ale Ty przecież chcesz się rozwijać, poszerzenie horyzontów było bodźcem, który związał Cię z nurkowaniem. Kurs ZAAWANSOWANY to naturalny i logiczny sposób na solidne wkroczenie w podwodny świat.

PADI AOWD

SSI AOWD

CMAS P2

 

Stopień ratownika:

Ten kurs przede wszystkim rozwinie Twoją WIEDZĘ, DOŚWIADCZENIE i UMIEJĘTNOŚCI. Nauczysz się patrzeć dużo dalej niż na Siebie, a nurkując będziesz potrafił brać pod uwagę bezpieczeństwo partnerów nurkowych.

PADI RD

SSI RD

CMAS P2

 

Stopień mistrza:

To najwyższy stopień rekreacyjny, jaki możesz osiągnąć w PADI. Nie jest to kolejny kurs, lecz certyfikat honorowy, który jest przyznawany, jako potwierdzenie Twoich najwyższych umiejętności i szerokiej wiedzy w nurkowaniu. Nurek z certyfikatem MISTRZA jest ekspertem w wielu dziedzinach nurkowania i cieszy się specjalnym poważaniem w społeczności nurkowej.

PADI MSD

SSI MD

CMAS P4

 

Stopień przewodnika nurkowego:

Zdobywasz uprawnienia do nadzorowania i asystowania zarówno przy nurkowaniach szkoleniowych, jak i nurkowaniach dla nurków certyfikowanych. Centra i bazy nurkowe oferują pracę w roli asystentów przy kursach oraz przewodników po miejscach nurkowych.

PADI DM

SSI DC

CMAS P3

 

 

SPECJALIZACJE:

1) Nurkowanie Głębokie (min. wiek 12 lat)

2) Nurkowanie Suchy skafander (min. wiek 10 lat)

3) Nurkowanie Mieszanki nitroksowe (Nitrox) (min. wiek 15 lat)

4) Nurkowanie Nocne (min. wiek 12 lat)

5) Nurkowanie Doskonała pływalność (min. wiek 10 lat)

6) Nurkowanie Podwodna nawigacja (min. wiek 10 lat)

7) Nurkowanie Wrakowe (min. wiek 12 lat)

www.nurkowanie-lagow.pl © 2010 - 2018