Baza Nurkowa "Zamek" w Łagowaie

PL DE ENWspółpraca

Orka
Nurkowanie w Łagowie   

Witamy serdecznie na naszej stronie! Jesteśmy Bazą Nurkową, która uczy nurkowania na każdym etapie zaawansowania. Zapraszamy więc zarówno osoby doświadczone, jak i te, które nigdy nie pływały pod wodą i być może nie są jeszcze do końca przekonane. Pod okiem wysoce wyspecjalizowanych instruktorów z pewnością przeżyją z nami wiele niezapomnianych podwodnych przygód!

 

Prezentacja jednostki ratownictwa wodnego Seabob RESCUE !!!

 

17 sierpnia o godzinie 12.00 i 17.00 w Bazie Nurkowej „Zamek”

Seabob RESCUE to elektryczny pojazd wodny, potrafiący pływać z prędkością dochodzącą do 20km/h oraz nurkować do głębokości 40m. Pojazd umożliwia podjęcie szybkich akcji ratowniczych i poszukiwawczych, gdzie wykorzystanie motorówek i skuterów jest ograniczone.

ZAPRASZAMY !!!

Nurkowanie w Łagowie w 2017 r.

 

Tadycyjnie sezon otwieramy w weekend majowy !!!

29.04 - 3.05.2017 - ZAPRASZAMY !!!

Będziemy obecni w następujących terminach:  

  • Od maja do czerwca w weekendy od 9.00 do 18.00

  • Od lipca do sierpnia codziennie od 9.00 do 18.00

  • We wrześniu – w zależności od zainteresowania

Podwodny film

W ramach naszej oferty wprowadzamy możliwość nagrania podwodnego filmu. Wkrótce zamieścimy szczegóły dotyczące tego zagadnienia.

Nocne nurkowanie

Istnieje możliwość nurkowania również w nocy. Wszystkich, którzy są zainteresowani taką formą rekreacji, prosimy o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia dokładnego terminu.

Gdzie jesteśmy

Zapraszamy Was do odwiedzenia nas w łagowskiej Bazie! Nasze centrum znajduje się u podnóża XIV-wiecznego Zamku Joannitów, pomiędzy dwoma jeziorami Łagowskim i Trześniowskim dojście od ul. Kościuszki oraz Zamkowej.

Tam w każdy weekend maja i czerwca szkolimy wszystkich, którzy zainteresowani są nauką nurkowania. Od lipca do sierpnia jesteśmy obecni w łagowskiej bazie przez cały czas, codziennie!! Szkolenia wrześniowe natomiast uzależniamy od zainteresowania kursantów.

To jak? Wpadniecie? ZAPRASZAMY!!!
W imieniu "Babskiej Nurki" Joasia i Ahmed

Kontakt:

W razie jakichkolwiek pytań oczekujemy pod następującymi numerami telefonów:

Joasia tel. 504 700 653
www.nurkowanie-lagow.pl © 2010 - 2018